Gaidoš realizácia striech s. r. o.

Komplexn├í realiz├ícia striech na k─ż├║─Ź

 • Tes├írske pr├íce
 • Pokr├Żva─Źsk├ę pr├íce
 • Klampiarske pr├íce
 • Rekon┼ítrukcie a opravy striech

Strechy realizujeme v lokalitách:

 • Nov├ę Mesto nad V├íhom
 • Tren─Ź├şn
 • Pie┼í┼ąany

Rekonštrukcia striech Overená kvalita za dobrú cenu

M├í va┼ía strecha ─Ćaleko od ide├ílu? Realizujeme celkov├ę rekon┼ítrukcie striech, ale aj opravy stre┼ín├Żch kryt├şn, opravy krovov ÔÇô nosn├Żch prvkov a klampiarskych prvkov, napr├şklad odkvapov├ęho syst├ęmu.

Na strechu dlhodobo vpl├Żvaj├║ poveternostn├ę podmienky a r├┤zne in├ę vonkaj┼íie faktory. Jej ─Źasti sa m├┤┼żu opotrebova┼ą a po┼íkodi┼ą, a┼ż si vy┼żaduj├║ opravu. Ke─Ć je podoba alebo pevnos┼ą strechy nevyhovuj├║ca, nechajte si ju zrekon┼ítruova┼ą. U┼ż sa nebudete musie┼ą hanbi┼ą a b├í┼ą sa, ┼że v├ím cel├í padne na hlavu.

Obhliadkou strechy zist├şme mieru po┼íkodenia a vysvetl├şme v├ím, ─Źo v┼íetko treba opravi┼ą, alebo sta─Ź├ş┬ástrechu vy─Źisti┼ą.┬áNaj─Źastej┼íie rekon┼ítruujeme strechy na rodinn├Żch domoch, bytov├Żch domoch, hal├ích a polyfunk─Źn├Żch budov├ích.

P├┤sob├şme v t├Żchto okresoch: Nov├ę Mesto nad V├íhom, Tren─Ź├şn, Pie┼í┼ąany.

Rekon┼ítrukcia krovov, stre┼ín├Żch kryt├şn a klampiarskych prvkov

Po┼íkoden├í strecha p├┤sob├ş neesteticky. A ─Źo je hor┼íie, ohrozuje va┼íu bezpe─Źnos┼ą. Venujeme sa kompletnej oprave strechy, aby sme zlep┼íili jej pevnos┼ą a odolnos┼ą. V r├ímci tes├írskych pr├íc vykon├ívame rekon┼ítrukciu krovov. Oprav├şme a vymen├şme jednotliv├ę prvky aj cel├ę nosn├ę kon┼ítrukcie. Rob├şme tie┼ż celkov├ę rekon┼ítrukcie ─Źi men┼íie opravy stre┼ín├Żch kryt├şn. Pri rekon┼ítrukcii strechy v├ím v┼żdy porad├şme a navrhneme optim├ílne rie┼íenie. Spo─żahnite sa na n├í┼í profesion├ílny pr├şstup, v─Ćaka ktor├ęmu vyhovieme va┼íim potreb├ím a individu├ílnym po┼żiadavk├ím. Db├íme na kvalitu pou┼żit├Żch materi├ílov od overen├Żch v├Żrobcov a dod├ívate─żov, odborne preveden├║ pr├ícu a prec├şzne detaily.
Rekon┼ítrukcia strechy pred za─Źat├şm pr├ícRekon┼ítrukcia strechy - po dokon─Źen├ş pr├íc
Rekonštrukcia striech - overená kvalita za dobrú cenu

Rekonštrukcia striech za dobrú cenu

Rekon┼ítrukcia striech s komplexn├Żm servisom v lokalit├ích:

 • Nov├ę Mesto nad V├íhom
 • Tren─Ź├şn
 • Pie┼í┼ąany
Ko─żko trv├í rekon┼ítrukcia strechy?

Priemern├í rekon┼ítrukcia strechy s jednoduchou sedlovou alebo valbovou strechou o rozmeroch do 250m2 trv├í 3-5 dn├ş.

Aká je cena za rekonštrukciu strechy?

Jednou z naj─Źastej┼í├şch ot├ízok od na┼íich z├íkazn├şkov je: Ak├í je cena za rekon┼ítrukciu strechy? Star├ę strechy vedia so sebou prinies┼ą mnoho prekvapen├ş. V pr├şpade, ak sa robila po─Źas rokov pravideln├í ├║dr┼żba strechy a nedoch├ídzalo k dlhodob├ęmu zatekaniu pod krytinu, je dos┼ą pravdepodobn├ę ┼że pri rekon┼ítrukcii strechy bude potrebn├í len v├Żmena latovania, odkvapov├ęho syst├ęmu a samotnej stre┼ínej krytiny s kompletn├Żm doplnkov├Żm pr├şslu┼íenstvom. Ak sa pravideln├í ├║dr┼żba zanedbala a ak do podstre┼íia dlhodobo zatekala voda, je dos┼ą pravdepodobn├ę, ┼że nosn├í kon┼ítrukcia krovu bude nevyhovuj├║ca a bude potrebn├í jej dodato─Źn├í v├Żstu┼ż alebo v├Żmena. Aj z t├Żchto d├┤vodov nie je mo┼żn├ę vy─Ź├şsli┼ą priemern├║ cenu za rekon┼ítrukciu strechy. Preto ak m├íte v├í┼żny z├íujem o cenov├║ kalkul├íciu, obr├í┼ąte sa na n├í┼í t├şm profesion├ílov, ktor├Ż v├ím bezplatne sprav├ş odborn├║ obhliadku strechy, poskytne d├┤le┼żit├ę rady pri rozhodovan├ş v├Żberu samotnej krytiny a vypracuje celkov├Ż realiza─Źn├Ż pl├ín aj s cenovou kalkul├íciou.

V ak├Żch lokalit├ích poskytujeme rekon┼ítrukciu striech?

Tesárske práce poskytujeme v lokalitách:

 • Nov├ę Mesto nad V├íhom
 • Tren─Ź├şn
 • Pie┼í┼ąany