Gaidoš realizácia striech s. r. o.

Komplexná realizácia striech na kľúč

 • Tesárske práce
 • Pokrývačské práce
 • Klampiarske práce
 • Rekonštrukcie a opravy striech

Strechy realizujeme v lokalitách:

 • Nové Mesto nad Váhom
 • Trenčín
 • Piešťany

Tesárske práce Overená kvalita za dobrú cenu

V rámci kompletnej strechárskej činnosti vykonávame tesárske práce. Montujeme sedlové aj valbové strechy, pričom kladieme dôraz na precíznu výrobu ich nosnej konštrukcie, kvalitu použitých materiálov a odbornú stavebnú prácu. Tvar strechy a krovu prispôsobíme projektovej dokumentácii a vašim požiadavkám.

Práve splnenie individuálnych požiadaviek považujeme za kľúč k vašej spokojnosti. Preto sa poctivo venujeme detailom a dávame si záležať na dôkladne prevedenej práci pri výrobe aj montáži. Radšej menej zákazníkov, ale s kvalitným výsledkom.

Postaráme sa o profesionálnu výrobu a bezpečnú montáž nosnej konštrukcie strechy. Realizujeme všetky druhy tesárskych prác:

Pôsobíme v týchto okresoch: Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Piešťany.

Výroba a montáž krovov

Krov funguje ako nosná konštrukcia strechy a určuje jej tvar. Z toho jasne vyplýva, aká dôležitá je jeho výroba a montáž. Poslúži vám desiatky rokov.

Krov zhotovíme tak kvalitne, aby odolal poveternostným vplyvom, tlaku strešnej krytiny, tlaku snehovej pokrývky a ďalším vonkajším faktorom. Vďaka 10-ročným skúsenostiam a moderným technológiám zabezpečíme, že jeho nosné prvky spoľahlivo vydržia a vytvoria pevný základ vašej novej strechy.

Dodávame všetky druhy krovov na mieru – krovy na rodinné domy, haly aj polyfunkčné budovy:

Vykonávame aj rekonštrukcie starých krovov. Jednotlivé prvky, ale aj celé nosné konštrukcie, opravíme a vymeníme. Výsledkom ich kompletného ošetrenia je zvýšená pevnosť a odolnosť.

Tesárske práce - overená kvalita za dobrú cenu

Tesárske práce za dobrú cenu

Tesárske práce s komplexným servisom v lokalitách:

 • Nové Mesto nad Váhom
 • Trenčín
 • Piešťany
Čo je výhodnejšie - klasický krov alebo väzníkový?

Väzníkový krov je z ekonomických dôvodov lepšia voľba pretože jej montážou získate jedným krokom aj stropnú konštrukciu, na ktorú je možné hneď montovať sadrokartónovú konštrukciu s izoláciou. Takisto veľkou výhodou je, že vo väčšine prípadov nepotrebuje vnútorné nosné steny a dokáže preklenúť aj väčšie rozostupy obvodových stien. Na druhej strane klasický krov prináša nové obzory v podobe získaného podkrovného priestoru ktorý je možné využiť ako obytný alebo úložný priestor.

Koľko trvá montáž krovu strechy?

Priemerná montáž nosnej konštrukcie krovu s jednoduchou sedlovou alebo valbovou strechou o rozmeroch do 250m2 sme schopní zrealizovať od 2 do 4 dní.

Aká je cena za realizáciu krovu?

Každá stavba si vyžaduje individuálny prístup, preto cena krovu závisí od viacerých faktorov. Zohľadňujeme veľkosť strechy, tvar a členitosť krovu, či aj samotnú zložitosť montáže. Ak sa investor rozhodne pre finálne zviditeľnenie určitých častí krovu, či už v interiéri alebo exteriéri ,tak je potrebná aj samotná povrchová úprava dreva. Výsledná cena sa takisto odvíja aj od aktuálnych cien použitých stavebných materiálov, ako aj so všetkými súvisiacimi nákladmi.

V akých lokalitách poskytujeme tesárske práce?

Tesárske práce poskytujeme v lokalitách:

 • Nové Mesto nad Váhom
 • Trenčín
 • Piešťany